Ubytování

Ubytování Horní MísečkyPension Yveta nabízí ubytování v 7 pokojích s vlastním sociálním zařízením, z toho 4 pokoje jsou velké a mají mansardu. 2 pokoje jsou menší a jsou 2lůžkové s oddělenými postelemi. Všechny pokoje jsou vybaveny dobovým nábytkem z Krkonoš. Celková kapacita pensionu je  25 osob.

V rámci ubytování je možné zdarma využít lyžárnu, sušárnu bot a úschovnu kol.

Ve společenské místnosti (sloužící také jako jídelna) jsou pro Vás připraveny podrobné turistické mapy pro plánování výletů v okolí Horních Míseček i celých Krkonoš. Dále je k dispozici dobový kulečník, šipky a TV/SAT.

V rámci celého pensionu je dostupné wi-fi internetové připojení zdarma.

Pension má rodinnou a klidnou atmosféru a je vhodný pro aktivní sportovce, rodiny se staršími dětmi, pro páry i seniory, kteří hledají klid, nechtějí být rušeni a chtějí prožít dovolenou bez stresů.  Okolí pensionu nazýváme "klidovou zónou".  K tomu přispívá velký pozemek i s jezírkem, kde si v klidu můžete odpočinout.

Po špatných zkušenostech pobyt s domácími mazlíčky je povolen pouze na vyžádání a se souhlasem majitelů ve velmi omezené míře, za poplatek 250,- Kč na noc. 

Naši hosté mohou využívat služeb našeho druhého Pensionu Horské Zátiší, který je vzdálen 120 metrů po naší louce. V tomto pensionu je jim  k dispozici sauna a velký whirpool (5x3 metry) s protiproudem. Nově jsme ho zrekonstruovali v listopadu 2016.

Na Horském Zátiší nabízíme i masáže.